Poznaj nas

lek. med. Aleksander Sieńczewski

Specjalista medycyny estetycznej

W 1980 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 1985 r. chirurg praktyk. Uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z kardiochirurgii. Jako jeden z nielicznych w Polsce wykonywał zarówno zabiegi wszczepiania by-passów oraz sztucznych zastawek serca. Uczestnik licznych konferencji i sympozjów naukowych.

Od 2010 r. specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z zakresu biorewitalizacji oraz lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii, zastosowania osocza bogatopłytkowego. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów karboksytoterapii oraz przy zastosowaniu HIFU (SONOQUENN).

Uczestnik licznych kongresów medycyny estetycznej. Ponad 30 letnia praktyka zawodowa gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, zapewniające bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zabiegów.


lek.med Violetta Ika Pankowska

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

  • absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
  • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie
  • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
  • specjalista chorób dzieci
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • członek UIME (Union Internationale de Médecine Esthétique)
  • członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego


mgr Milena Werner

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, specjalność psychologia kliniczna. Absolwentka Neurokognitywistyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Szkoliła się w terapii poznawczo – behawioralnej oraz terapii dzieci i młodzieży. Aktualnie drugi rok szkoli się w nurcie psychoanalitycznym. Z dziećmi i młodzieżą pracuje od ponad 15 lat.


Partnerzy

Poznaj naszych partnerów
 

Nagrody

Poznaj naszych partnerów

Najlepszy gabinet Day Spa 2016

Nasz gabinet został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepsze Miejsce Beauty 2016 w kategorii gabinety kosmetyczne Day SPA”.

Zobacz zdjęcia z Gali i bankietu