Poznaj nas

lek. med. Aleksander Sieńczewski

Specjalista medycyny estetycznej

W 1980 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 1985 r. chirurg praktyk. Uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z kardiochirurgii. Jako jeden z nielicznych w Polsce wykonywał zarówno zabiegi wszczepiania by-passów oraz sztucznych zastawek serca. Uczestnik licznych konferencji i sympozjów naukowych.

Od 2010 r. specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z zakresu biorewitalizacji oraz lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii, zastosowania osocza bogatopłytkowego. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów karboksytoterapii oraz przy zastosowaniu HIFU (SONOQUENN).

Uczestnik licznych kongresów medycyny estetycznej. Ponad 30 letnia praktyka zawodowa gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, zapewniające bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zabiegów.


Partnerzy

Poznaj naszych partnerów
 

Nagrody

Poznaj naszych partnerów

Najlepszy gabinet Day Spa 2016

Nasz gabinet został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepsze Miejsce Beauty 2016 w kategorii gabinety kosmetyczne Day SPA”.

Zobacz zdjęcia z Gali i bankietu