Poznaj nas
Katarzyna Kabat
Założycielka

Cześć, nazywam się Katarzyna Kabat. Jestem założycielką Instytutu Idea Fit & SPA, który powstał z pasji i chęci przekazywania dobrej energii.

Instytut powstał w 2015 roku, jego ideą jest tworzenie dla Państwa miejsca, które wycisza i daje pozytywne wibracje. Dla mnie ważny jest balans dlatego właśnie pracujemy na wielu obszarach. Kosmetologia, treningi medyczne, Fizjoterapia , Pilates czy dietetyka, spotkania i rożnego rodzaju wydarzenia to równowaga całości.  Dając to naszym Klientom, czujemy że spełniamy Wasze potrzeby i stajemy się sobie bliżsi. 
Już po 11 miesiącach istnienia Instytutu dostał nagrodę najlepszego Day Spa w Polsce w konkursie Gala Beauty Stars. W kolejnych latach także wyróżnienia na tle najbardziej prestiżowych  Day Spa w Polsce. W 2019 otrzymałam nagrodę Woman Star 2019 Klasa i Styl. 
Jednak największą nagrodą jest zadowolenie naszych Podopiecznych i przyjaciół. 

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa i komunikacji społecznej na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. 
Jestem specjalista ds. żywienia a także trenerem, instruktorem fitnessu, (zdrowego kręgosłupa, indoor  walkingu) od 2004 roku, zakochana w fizjoterapii i sporcie, wiedząc że ruch jest prawdziwym antydepresantem :) 
Od najmłodszych lat (bo już jako nastolatka) angażuje się w organizowanie imprez i eventów. Także jest to coś co dodaje mi skrzydeł. 

Kinga
Menadżer

Mam na imię Kinga. W IDEA FIT pełnię rolę menagera. Każdego dnia dbam o to, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość naszych usług.

Moje 10-letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa i dietetyka pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz zespołu IDEA FIT. Wiedząc jaka jest dynamika w naszym zawodzie, zawsze staram się szybko reagować na każdą sytuację znajdując odpowiednie rozwiązanie. Pozytywne myślenie pozwala mi na większą kreatywność co przekłada się na dobrą organizację pracy.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas w swoim pięknym ogrodzie wraz z moim przyszłym mężem.

Julita
KIEROWNIK RECEPCJI

Pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania, zawsze gotowa w celu udzielenia wszelkich informacji dotyczących Instytutu Idea Fit & Spa. W wolnych chwilach stawia na wielopłaszczyznowy rozwój osobisty.

Damian
Marketing Menadżer

Mam na imię Damian. Jestem marketing menagerem w Instytucie IDEA FIT & SPA. Moim zadaniem jest dbanie o strefę wizualną.
Pracuję z obrazem już ponad 10 lat, przechodząc przez różne gałęzie od reklamowych, reportażowych po branżę Beauty. Praca z kamerą i ludźmi zawsze sprawiała mi dużo radości i satysfakcji.

Na co dzień zajmuję się tworzeniem materiałów reklamowych, filmów, fotografii, opiekując się naszymi mediami społecznościowymi. Ponadto staram się zawsze być dobrym duchem Instytutu, służąc uśmiechem i dobrą energią.

Prywatnie jestem tatą dwóch wspaniałych córek, z którymi wraz z moją żoną uwielbiamy spędzać każdą wolną chwilę.

Oliwia
Kosmetolog

Jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Studia magisterskie realizuje na kierunku menadżer Spa i wellness w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W naszym Idea fit & spa pełni funkcję opiekuna klienta, z chęcią służy pomocą i radą Gościom Instytutu.

Michalina
Kosmetolog

Mam na imię Michalina, jestem kosmetologiem z 7 letnim doświadczeniem. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe przez liczne szkolenia, warsztaty oraz konferencje z zakresu kosmetologii.  Do każdego klienta podchodzę w sposób holistyczny. 

Prywatnie kocham gotowanie, cukiernictwo i podróżowanie. Moją największą satysfakcją jest zadowolenie i uśmiech moich klientów. Serdecznie zapraszam. 

Martyna
Kosmetolog

Mam na imię Martyna i jestem kosmetologiem ze specjalizacją podologia praktyczna.

W Idea Fit pełnię funkcję opiekuna klienta, chętnie służę pomocą i rozmową, a zadowolenie naszych Gości jest dla mnie priorytetowe. 

Czas poza pracą poświęcam na rozwój i wychowywanie córki. Uwielbiam czytać książki o tematyce kryminalnej, malować i haftować na płótnie.

Karolina
Fizjoterapeuta

Mam na imię Karolina, jestem fizjoterapeutką ze specjalizacją w sporcie. Często podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach. 

- Masaże klasyczne i relaksacyjne
- Masaż KOBIDO
- Masaże specjalistyczne
- Masaże AJURVEDYJSKIE

Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolony i zrelaksowany klient. 

Julia
Kosmetolog

Mam na imię Julia.  Specjalizuje się w białej kosmetyce, a swoją przygodę w tej dziedzinie zaczęłam 5 lat temu. Cały czas się kształcę, uczestniczę w wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach z zakresu kosmetologii podnoszących moje kwalifikacje.

Największą satysfakcją jest dla mnie wspaniała relacja z moimi klientami. Zawsze służę pomocą i miłą rozmową.

W wolnym czasie lubię oglądać różnego rodzaju filmy i seriale, ale również uwielbiam spędzać czas z moją rodziną, przyjaciółmi i chłopakiem.

Karolina
Opiekun klienta

Mam na imię Karolina, w Instytucie pełnię rolę opiekuna klienta. Jestem w trakcie studiów magisterskich z kosmetologii. 

Na codzień w Instytucie staram się dbać o to, by każdy klient czuł się zaopiekowany a jego potrzeby zostały spełnione. Zawsze służę rozmową i uśmiechem. 
 
W wolnym czasie uwielbiam spacery po lesie z moim psem Bailey, spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Paweł
FIZJOTERAPEUTA I TRENER

Cześć! Mam na imię Paweł, jestem fizjoterapeutą i trenerem przygotowania motorycznego z wieloletnim doświadczeniem. Przez 7 lat związany byłem z renomowaną poznańską kliniką ortopedyczną oraz współpracowałem z kadrą narodową Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. 

W IDEA FIT zgłaszają się do mnie osoby pełnym wachlarzem urazów, zespołów bólowych i chorób związanych z ograniczeniami funkcji aparatu ruchu. Prowadzę pacjentów po zabiegach ortopedycznych, od pierwszych dni po zabiegu operacyjnym do powrotu do pełnej sprawności. 
Ponadto prowadzę klientów marzących o zdrowym i bezpiecznym uprawianiu aktywności sportowych. Takie spotkania mają charakter treningu ogólnorozwojowego, poprawy zdolności motorycznych oraz prewencji urazów typowych dla uprawianej aktywności

KASIA FLIEGNER
TRENER | PILATES

Jestem dyplonowanym trenerem Pilatesu.

Marta
TRYCHOLOG

Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Bolońskiego we Włoszech. Ponadto szkoleniowiec, nauczyciel zawodu z zakresu kosmetyki i chemii kosmetycznej. Pasja, zaangażowanie i indywidualne podejście to podstawa w jej pracy. Poza kosmetologią wykonuje zabiegi z zakresu trychologii.

Nagrody
Zobacz jakie nagrody otrzymaliśmy

Najlepszy gabinet Day Spa 2016

Nasz gabinet został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepsze Miejsce Beauty 2016 w kategorii gabinety kosmetyczne Day SPA”.
REZERWUJ ONLINE
Strona Instytutu Idea Fit & Spa korzysta z ciasteczek aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.