Poznaj nas
lek. med. Aleksander Sieńczewski
SPECJALISTA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W 1980 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 1985 r. chirurg praktyk. Uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z kardiochirurgii. Jako jeden z nielicznych w Polsce wykonywał zarówno zabiegi wszczepiania by-passów oraz sztucznych zastawek serca. Uczestnik licznych konferencji i sympozjów naukowych.

Od 2010 r. specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z zakresu biorewitalizacji oraz lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii, zastosowania osocza bogatopłytkowego. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów karboksytoterapii oraz przy zastosowaniu HIFU (SONOQUENN).

Uczestnik licznych kongresów medycyny estetycznej. Ponad 30 letnia praktyka zawodowa gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, zapewniające bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zabiegów.

Konrad Moszczyński
FIZJOTERAPEUTA

Fizjoterapia dla Pana Konrada to zawód, ale przede wszystkim pasja. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój i zgłębianie tajemnic ludzkiego organizmu. Codziennie korzysta z masażu tkanek głębokich, gdyż jest to jedna z najskuteczniejszych metod. Ciało jest nierozerwalną całością, a każdy najmniejszy jego element może wpływać na drugi, nawet całkiem odległy. Biomechanika ruchu, postawa ciała mówią wiele. Zapraszamy na masaż.

Oliwia Przytulska
OPIEKUN KLIENTA

Jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Studia magisterskie realizuje na kierunku menadżer Spa i wellness w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W naszym Idea fit & spa pełni funkcję opiekuna klienta, z chęcią służy pomocą i radą Gościom Instytutu.

Marta Dziegińska
KOSMETOLOG - MAGISTER KOSMETOLOGII

Absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Bolońskiego we Włoszech. Ponadto szkoleniowiec, nauczyciel zawodu z zakresu kosmetyki i chemii kosmetycznej. Pasja, zaangażowanie i indywidualne podejście to podstawa w jej pracy. Poza kosmetologią wykonuje zabiegi z zakresu trychologii.

Justyna Dubrowska
TRENER PERSONALNY

Jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness Fit Academy. Specjalizuje się w treningu siłowym kobiet, w którym główny nacisk kładzie na technikę wykonywanych przez jej podopiecznych ćwiczeń. Z wykształcenia inżynier produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej głównym celem zawodowym jest nauczanie świadomej pracy z ciałem.

Julita Ułasiewicz
ASYSTENT MENADŻERA

Pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania, zawsze gotowa w celu udzielenia wszelkich informacji dotyczących Instytutu Idea Fit & Spa. W wolnych chwilach stawia na wielopłaszczyznowy rozwój osobisty.

Dawid Maćków
TRENER PERSONALNY

Trener personalny, trener medyczny BODYWORK oraz certyfikowany masażysta. Kończąc półroczne szkolenie na trenera medycznego, pozwoliło na wzbogacenie wiedzy z zakresu treningu rehabilitacyjnego i funkcjonalnego. Taka wiedza jest dla niego niezbędna w pracy z pacjentami borykającymi się z rozmaitymi problemami narządu ruchu. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i rehabilitacyjnych. Prowadzi także zajęcia grupowe na taśmach podwieszanych i odważnikach kettlebell. Prywatnie miłośnik trójboju siłowego i student psychologii.

Nagrody
Zobacz jakie nagrody otrzymaliśmy

Najlepszy gabinet Day Spa 2016

Nasz gabinet został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepsze Miejsce Beauty 2016 w kategorii gabinety kosmetyczne Day SPA”.
Strona Instytutu Idea Fit & Spa korzysta z ciasteczek aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.