Zabiegi na ciało

 

Zabiegi na ciało

Opalanie natryskowe – Sun Spa
90 zł
Efektem zabiegu jest uzyskanie opalonej skóry poprzez wykonanie tak zwanego prysznica opalającego. To najnowsza metoda dla osób, które nie mogą lub nie chcą (ze względu na bezpieczeństwo) opalać się na słońcu. Polecana także kobietom w ciąży. Podczas zabiegu proponujemy 4 rodzaje odcieni opalenizny. Należy pamiętać by dzień wcześniej wykonać peeling ciała.
czas trwania: 15 minut
Peeling ciała oraz opalanie natryskowe – Sun Spa
150 zł
Peeling ciała jako pielęgnację do ładnie utrzymującej się opalenizny proponujemy wykonać dzień wcześniej. Na samo opalanie umawiamy się następnego dnia.
czas trwania: 25 minut
Zabieg relaksująco – odprężający (INDOCEANE TREATMENT)
380 zł
Celem zabiegu jest relaks, odprężenie, przywrócenie dobrego samopoczucia, odżywienie, nawilżenie, wygładzenie oraz głęboka regeneracja skóry (peeling, maska, masaż).
czas trwania: 90-120 minut
Saint Malo – Podróż do Indii
380 zł
Uwolnij swój umysł podczas podróży do kraju medytacji, gdzie panuje spokój i głęboki relaks. Doceń relaksujące właściwości bogatego w magnez proszku z muszli ostryg.
Odkryj łagodzące i nawilżające właściwości olejku z bawełny oraz ryżu. Otulimy Cię w bezpieczny kokon (peeling, masaż, maska)
czas trwania: 90 minut
Liposukcja ultradźwiękowa
160 – 550 zł
Efektem zabiegu jest upłynnienie niewielkich ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Po serii zabiegów widoczna jest znaczna poprawa.
Fala radiowa
160 – 550 zł
Efektem zabiegu na ciało jest wyszczuplenie sylwetki, poprawa gęstości oraz struktury skóry, szczególnie zwiotczałej.
Peeling ciała
100 zł
Peeling ciała z pielęgnacją ciała
130 zł
Peeling ciała z pielęgnacją ciała i przemasowaniem
180 zł
Peeling ciała z przemasowaniem i pielęgnacją w elektrosaunie
210 zł
Peeling szczotką jonizującą + bandaże wyszczuplająco – ujędrniające
420 zł
Kolejny zabieg 350 zł
Masaż bańką chińską (jedna część ciała)
130 zł
Peeling całego ciała z pielęgnacją w elektrosaunie
210 zł
Zabieg rozpoczyna się od złuszczenia martwego naskórka przy pomocy peelingu. Na tak przygotowaną skórę aplikowana jest odżywcza maska, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Kolejnym etapem zabiegu jest nałożenie elektrosauny. Wytwarzane ciepło powoduje lepsze wnikanie substancji aktywnych z maski wgłąb skóry.
Drenaż limfatyczny (nogi)
130 zł
Manualny drenaż limfatyczny jest to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Jest szczególnie polecany w celu zwiększenia jędrności skóry, redukcji cellulitu oraz usunięciu szkodliwych toksyn z organizmu.
Czas trwania: 30 minut
Drenaż limfatyczny (nogi oraz ręce)
160 zł
Manualny drenaż limfatyczny jest to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Jest szczególnie polecany w celu zwiększenia jędrności skóry, redukcji cellulitu oraz usunięciu szkodliwych toksyn z organizmu.
Czas trwania: 30 minut
Bandaże
260 zł
Bandaż antycellulitowy przeznaczony dla każdego typu skóry, dotkniętej problemem skórki pomarańczowej. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, napina naskórek, czego efektem jest bardzo gładki wygląd skóry, odwadnia tkankę łączną. Jego bogaty skład (ekstrakty tygrysiej trawy i wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica), kofeina, ester kwasu nikotynowego) daje efekt intensywnego przyśpieszenia spalania tkanki tłuszczowej oraz natychmiastowego wygładzenia skóry.
Peeling szczotką jonizującą
360 zł
W szczotce zastosowano drewno bukowe (rękojeść), natomiast szczecinę stanowi połączenie brązu (stop cyny z miedzią) z końskim włosiem, co daje efekt łagodnego pobudzania mikrocyrkulacji krwi i limfy. Dzięki takiemu połączeniu, podczas szczotkowania, martwe komórki naskórka ulegają złuszczeniu, a szczotka efektywnie wytwarza aniony, dzięki molekularnej strukturze z brązu. Jony dodatnie ograniczają dopływ energii z zewnątrz, dlatego ważne jest, by doszło do wyrównania poziomu energii przez powstanie jonów o ładunku ujemnym (anionów). Skóra staje się lepiej ukrwiona i odżywiona, a przy tym gładka i jędrna. Jest to idealne przygotowanie ciała do kąpieli słonecznych. 150 zł – koszt kolejnych zabiegów.