Poznaj nas

lek. med. Aleksander Sieńczewski

Specjalista medycyny estetycznej

W 1980 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 1985 r. chirurg praktyk. Uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z kardiochirurgii. Jako jeden z nielicznych w Polsce wykonywał zarówno zabiegi wszczepiania by-passów oraz sztucznych zastawek serca. Uczestnik licznych konferencji i sympozjów naukowych.

Od 2010 r. specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z zakresu biorewitalizacji oraz lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii, zastosowania osocza bogatopłytkowego. Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów karboksytoterapii oraz przy zastosowaniu HIFU (SONOQUENN).

Uczestnik licznych kongresów medycyny estetycznej. Ponad 30 letnia praktyka zawodowa gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta, zapewniające bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zabiegów.


dr Artur Migo

Specjalista medycyny estetycznej

Od 20 lat lekarz ogólny praktykujący z zapleczem szerokiej wiedzy oraz doświadczeniem w kilku dziedzinach medycyny, które mocno odbiły się na pracy, zainteresowaniach jak i stylu życia.

Absolwent Uniwersytetu stanowego Illinois Urbana- Champaign w Stanach Zjednoczonych na wydziale Biologia molekularna oraz Psychologia kliniczna.

W USA nabywał doświadczenia kliniczne oraz merytoryczne z tytułu medycyny ogólnej „general medicine” oraz szkolenia podyplomowe w zakresie różnych specjalizacji i dziedzin medycyny.

W szpitalu klinicznym na oddziale Dermatologii pod okiem Dr. L. Johnson – Delnor Community Hospital w Illinois poświęcił kilka lat na poznawaniu i szkoleniu w dziedzinach diagnostyki i leczenia chorób skóry w tym również rewitalizacji i korekcji tkanek miękkich twarzy, dekoltu oraz dłoni z tytułu medycyny estetycznej. Metody stosowane w klinice oparte były na najwyższych dostępnych, światowych standardach i technikach w medycynie estetycznej oraz anti – aging, zawsze z myślą o jakości oraz bezpieczeństwie dla każdego pacjenta.

Od 2018 roku pracuje na stałe w poradni lekarza rodzinnego w Poznaniu.

Posiada doświadczenie kliniczne i edukacyjne z Polski jak i z USA i oparte na wieloletnich szkoleniach, kursach i praktyce z dermatologii klinicznej i medycyny estetycznej.

Dr. Artur D. Migo, MD, MS


Partnerzy

Poznaj naszych partnerów
 

Nagrody

Poznaj naszych partnerów

Najlepszy gabinet Day Spa 2016

Nasz gabinet został wyróżniony prestiżowym tytułem „Najlepsze Miejsce Beauty 2016 w kategorii gabinety kosmetyczne Day SPA”.

Zobacz zdjęcia z Gali i bankietu